Wydział Nauk Pedagogicznych

O nas
Siłą Wydziału są wykwalifikowani specjaliści oraz zajęcia w nowoczesnym przedszkolu na terenie kampusu. Jednostka prowadzi działalność naukową, badawczą i dydaktyczną w zakresie wychowania, edukacji i resocjalizacji zarówno dzieci i młodzieży, jak również osób dorosłych.

Podejmujemy wiele inicjatyw, które mają na celu promocję rozwoju pedagogiki poprzez wykłady otwarte, konferencje naukowe krajowe i międzynarodowe, współudział studentów i podmiotów zewnętrznych w realizacji grantów badawczych.
Instytut
W obecnym kształcie Instytut Pedagogiki istnieje od 2002 r. Wcześniej wszedł w struktury Wydziału Nauk Humanistycznych, by później stać się filarem nowo utworzonego Wydziału Nauk Pedagogicznych.Jednostka prowadzi badania nad wychowaniem, kształceniem oraz resocjalizacją dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wydział Nauk Pedagogicznych
ul. Wóycickiego 1/3, budynek nr 15,