Za nami pierwsze spotkanie Koła w Nowym Roku, na którym zebrali się członkowie Koła wraz z opiekunem. Podsumowaliśmy poprzednie wydarzenie, którego byliśmy organizatorami czyli Bożonarodzeniowe  Spotkanie  Integracyjne z Kolędowaniem i Rękodziełem Świątecznym i zarazem podjęliśmy działania w zakresie nowego projektu edukacyjno-artystycznego,  który zamierzamy zrealizować.

Wydarzenie będzie jak zawsze inspirujące,  kreatywne i integrujące środowisko akademickie i szkolne. Tym razem nabierze jeszcze nowego charakteru – edukacyjnego. Więcej informacji już wkrótce.

Witajcie!

Za nami Bożonarodzeniowe Spotkanie Integracyjne z Kolędowaniem i Rękodziełem Świątecznym wykonanym przez dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami. W organizowanym przez Koło Naukowe wydarzeniu, wzięło udział siedem środowisk szkolnych przy współpracy z Naszym środowiskiem akademickim. Na wydarzeniu gościliśmy najmłodszych z klasy drugiej po najstarszych z klas licealnych. Nasi goście słuchali przedstawień świątecznych, dekorowali pierniczki oraz włączali się w śpiewanie kolęd granych na żywo. Ważnym punktem wydarzenia było odczytanie listu od Pani Katarzyny Krupińskiej, która przed laty była Przewodniczącą Koła Naukowego oraz Absolwentką WNP UKSW. Pani Kasia reprezentuje teraz Zespół Szkół Specjalnych w Goślicach i współpracuje z Kołem Naukowym. Ponadto  Koło Naukowe postanowiło wręczyć tytuł Przyjaciół Koła trzem osobom ze środowiska akademickiego i szkolnego.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak duży odbiór wydarzenia i dziękujemy, że jesteście z nami!

Fotogaleria – szczegóły

Certyfikat 1 – szczegóły

Certyfikat 2 – szczegóły

Certyfikat 3 – szczegóły

List Pani Katarzyny Krupińskiej – szczegóły

Drogie Studentki! Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy Was do dołączenia do Naszego wyjątkowego Koła Naukowego, które funkcjonuje na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW od 15 lat!

Koło Naukowe tworzą ludzie z pasją i chęcią tworzenia niesamowitych wydarzeń na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Naszą twórczość i zaangażowanie przez te wszystkie lata wspiera Osoba z wielkim sercem – Pani Doktor Kinga Krawiecka.

Organizowane przez nas wydarzenia to nie tylko miła atmosfera ale także okazja aby poszerzyć swoje horyzonty poprzez praktykę.

W ramach Koła Naukowego:

– współpracujemy z specjalistami ze szkół specjalnych i integracyjnych,

– organizujemy wydarzenia kulturalne z osobami z niepełnosprawnościami,

– działamy w obszarze badawczym i naukowym.

Nasze spotkania odbywają się w środy o godzinie 11.00 w Pracowni Zajęć Artystycznych (1544) na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW.

Niektóre spotkania członków Koła Naukowego po wcześniejszym uzgodnieniu będą organizowane i prowadzone za pośrednictwem platformy Cisco Webex.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Drodzy Studenci!

Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie jest wspólnotą Studentów Pedagogiki Specjalnej oraz Pedagogiki – ludzi ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych w inicjatywy naukowe oraz w działalność edukacyjną, terapeutyczną i artystyczną na rzecz dobra dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Jeśli wyrażacie życzenie wspólnej pracy w Kole Naukowym, u podstaw której leży siła pedagogicznego sprawstwa, serdecznie zapraszam Was – Drodzy Studenci na:

spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się 1 grudnia,
o godzinie 17:30, w trybie zdalnym, za po
średnictwem platformy MS Teams.

Nazwa Zespołu:

Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie, semestr zimowy 2021/2022

Link do Zespołu:

Kod do Zespołu:

Ou4nz4y

Tymczasem odwołuję Państwa do zakładki Koła Naukowego „Galeria”, na stronie internetowej WNP UKSW, prezentującej ciche, cichsze i najcichsze… czyli obrazy projektów studenckich.

Żywię ogromną nadzieję na spotkanie i współpracę!

Opiekun Koła Naukowego

dr Kinga Krawiecka