To był bal…  taniec, radość i zabawa. Tak w kilku słowach można opisać bal karnawałowy w Przedszkolu UKSW organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Wczesnej Edukacji. Studentki sprawiły wiele radości Dzieciom, a przy okazji zdobyły cenne doświadczenie, tak bardzo przydatne w pracy nauczyciela.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z tego fantastycznego wydarzenia.

Relacja z Warsztatów Froebla – szczegóły

Możemy się pochwalić, i to z radością czynimy,  pierwszym wystąpieniem przedstawicielki naszego koła –
Pani Magdaleny Sieradzkiej podczas VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu: Dziecko – cyfrowy tubylec
w szkole.  Pani Magdalena ze wsparciem naszego Opiekuna
dr Eweliny Rzońcy przygotowała wystąpienie pt.” Narzędzia TIK wykorzystywane podczas edukacji zdalnej na uczelni i ich użyteczność w pracy nauczyciela w opinii studentów pedagogiki”. Gratulujemy!

Za nami intensywny czas pracy na planem działań Naszego Koła na rok akademicki 2022/2023. Pomysły Studentek pod czujnym okiem naszych Opiekunów, połączone z rozmową i chęcią rozwoju zakończyły się sukcesem. Jak przystało na Pedagogów, jesteśmy kreatywne, dlatego nasze działania zaplanowałyśmy na Wydziale Nauk Pedagogicznym oraz w placówkach edukacyjnych, zarówno dla członków Koła, jak również dla zainteresowanych udziałem Studentów. Nie zabraknie rozwijania zainteresowań naukowych, umiejętności organizacyjnych oraz odrobiny kultury. Teraz pozostaje tylko realizacja oparta na współpracy członków naszego Koła. Całość prac nad planem podsumowałyśmy podczas drugiego spotkania, które tym razem odbyło się online.

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Studentów Pedagogiki Wczesnej Edukacji już za nami. Wybraliśmy przewodniczącego i zastępcę oraz omówiliśmy cele naszych działań. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie zrealizować wiele inicjatyw, bo pomysłów nie brakowało!
Zapraszamy jeszcze niezdecydowanych. Prosimy o kontakt z Opiekunami Koła Naukowego.

mgr Sandra Skorza
dr Ewelina Rzońca