Erasmus+ PRAKTYKI

Szanowni Studenci,
Uprzejmie informujemy, że od dnia 28 stycznia 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na praktyki w roku akademickim 2020-2021 w ramach programu Erasmus+. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na praktyki wraz z wykazem i wzorami niezbędnych dokumentów znajdują się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej w zakładce PRAKTYKI.

Szczegółowe zasady rekrutacji obowiązujące na Wydziale Nauk Pedagogicznych znajdą Państwo na stronie naszego Wydziału w zakładce Erasmus+.

Poniżej podaję harmonogram rekrutacji:
I etap: 28.01 - 04.03.2021 - składanie przez studentów wypełnionych wniosków. Wersję elektroniczną (skan wypełnionego o podpisanego wniosku oraz pozostałe dokumenty) proszę przesłać na adres z.tempczyk@uksw.edu.pl
II etap: 8-12.03.2021  – egzaminy językowe w SJO. Należy skontaktować się z SJO i zgłosić swoje uczestnictwo w egzaminie, a następnie sprawdzić na stronie SJO szczegółowy harmonogram egzaminów.
III etap: 15-18.03.2021 – rozmowy kwalifikacyjne z Komisją Rekrutacyjną. Termin zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie WNP,  a rozmowa odbędzie za pomocą MS Teams.

dr Żaneta Tempczyk-Nagórka

PROCEDURA REKRUTACYJNA - REGULAMIN (pdf)