BIBLIOTEKA WYDZIAŁU NAUK PEDAGOGICZNYCH

Adres: ul. Wóycickiego 1/3, budynek nr 15

pokój 1510

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. (poz. 1972) zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Biblioteka WNP będzie nieczynna dla Czytelników do 29 listopada 2020 r.

Zachęcamy w tym czasie do korzystania z:

1) rozszerzonej usługi bezpłatnego skanowania wybranych fragmentów materiałów ze zbiorów Biblioteki Głównej,

2) prenumerowanych elektronicznych baz danych i baz z dostępem testowym (zapewniających m.in. zdalny dostęp do pełnych tekstów artykułów i książek).

------------------------------------------------------------------------------

• gromadzi książki, czasopisma, pomoce metodyczne,
  • udostępnia zbiory na miejscu w czytelni,
  • prowadzi wypożyczalnię,
  • umożliwia korzystanie z baz danych.

Katalog online: https://katalog.biblioteka.uksw.edu.pl/

Ze zbiorów mogą korzystać:

studenci WNP

studia stacjonarne i podyplomowe – 5 książek / 30 dni

studia niestacjonarne – 5 książek / 42 dnidoktoranci – 8 książek / 60 dni

studenci i pracownicy spoza WNP

• studia stacjonarne i podyplomowe – 3 książki / 30 dni
  • studia niestacjonarne – 3 książki / 42 dni
  • doktoranci – 5 książek / 60 dni

Szczegółowe informacje są dostępne w Regulaminie Biblioteki Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Katalog książek Biblioteki Wydziału Nauk Pedagogicznych został dołączony do katalogu Biblioteki UKSW w zintegrowanym systemie bibiotecznym KOHA.

Wypożyczanie książek jest możliwe po aktywacji konta czytelnika:

1. Kliknij: Zaloguj się, a nastepnie jeżeli posiadasz konto CAS, kliknij tutaj, żeby się zalogować. Dane logowania są takie same jak do USOS UKSW.
  2. Zaakceptuj Regulaminy udostępniania zbiorów

Funkcje karty bibliotecznej pełni legitymacja studencka i doktorancka; pracownicy UKSW korzystają na podstawie kart dostępowych. W celu skutecznej komunikacji z Państwem prosimy o aktualizację swoich danych osobowych w systemie Koha, w tym szczególnie adresu e-mail.

Przetrzymywanie wypożyczonej pozycji skutkuje brakiem mozliwości realizacji nowego zamowienia. Opłata za przetrzymywanie jednej książki wynowi 50 gr za każdy dzień zwłoki. Dokonywanie opłat za przetrzymanie książki możliwe jest tylko poprzez przelew bankowy na rachunek uczelni Bank Zachodni WBK 80 1090 1014 0000 0001 2338 8216. W tytule wpłaty nalezy wpisać: nazwisko, imię i nr legitymacji studenckiej lub doktoranckiej oraz "Opłata za przetrzymanie książek".