Drogie Studentki! Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy Was do dołączenia do Naszego wyjątkowego Koła Naukowego, które funkcjonuje na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW od 15 lat!

Koło Naukowe tworzą ludzie z pasją i chęcią tworzenia niesamowitych wydarzeń na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Naszą twórczość i zaangażowanie przez te wszystkie lata wspiera Osoba z wielkim sercem – Pani Doktor Kinga Krawiecka.

Organizowane przez nas wydarzenia to nie tylko miła atmosfera ale także okazja aby poszerzyć swoje horyzonty poprzez praktykę.

W ramach Koła Naukowego:

– współpracujemy z specjalistami ze szkół specjalnych i integracyjnych,

– organizujemy wydarzenia kulturalne z osobami z niepełnosprawnościami,

– działamy w obszarze badawczym i naukowym.

Nasze spotkania odbywają się w środy o godzinie 11.00 w Pracowni Zajęć Artystycznych (1544) na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW.

Niektóre spotkania członków Koła Naukowego po wcześniejszym uzgodnieniu będą organizowane i prowadzone za pośrednictwem platformy Cisco Webex.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 


Drodzy Studenci!

Spotkania Koła Naukowego Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie odbywają się w środy o godzinie 11.00 w Pracowni Zajęć Artystycznych (1544) na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW.

Niektóre spotkania członków Koła Naukowego po wcześniejszym uzgodnieniu będą organizowane i prowadzone za pośrednictwem platformy Cisco Webex.

Serdecznie zapraszamy!


Drodzy Studenci!

Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie jest wspólnotą Studentów Pedagogiki Specjalnej oraz Pedagogiki – ludzi ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych w inicjatywy naukowe oraz w działalność edukacyjną, terapeutyczną i artystyczną na rzecz dobra dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Jeśli wyrażacie życzenie wspólnej pracy w Kole Naukowym, u podstaw której leży siła pedagogicznego sprawstwa, serdecznie zapraszam Was – Drodzy Studenci na:

spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się 1 grudnia,
o godzinie 17:30, w trybie zdalnym, za po
średnictwem platformy MS Teams.

Nazwa Zespołu:

Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie, semestr zimowy 2021/2022

Link do Zespołu:

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3afaRxPEZ_QyRPeu9JWrTP3O9t5e1o2QVXtU6Li_3rmYE1%40thread.tacv2/conversations?groupId=371c71de-9d16-49f9-99dc-e7ac5ff2a728&tenantId=12578430-c51b-4816-8163-c7281035b9b3

Kod do Zespołu:

Ou4nz4y

Tymczasem odwołuję Państwa do zakładki Koła Naukowego „Galeria”, na stronie internetowej WNP UKSW, prezentującej ciche, cichsze i najcichsze… czyli obrazy projektów studenckich.

Żywię ogromną nadzieję na spotkanie i współpracę!

Opiekun Koła Naukowego

dr Kinga Krawiecka