Studentka WNP zwyciężczynią konkursu Index Investment Challenge

Serdecznie gratulujemy Pani Emilii Jankowskiej – Studentce kierunku: Pedagogika na Wydziale Nauk Pedagogicznych zwycięstwa w konkursie Index Investment Challenge !!

2 czerwca br. odbyła się Gala Finałowa 6. edycji Index Investment Challenge (IIC) – największego plebiscytu inwestycyjnego dla studentów z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się dziesięcioro najlepszych inwestorów wyłonionych w trakcie dwumiesięcznej rozgrywki.

Finaliści rywalizowali o jak najwyższą stopę zwrotu, mając do dyspozycji akcje, ETF-y oraz kontrakty terminowe notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zwyciężczynią została Emilia Jankowska z Wydziału Nauk Pedagogicznych UKSW, która uzyskała stopę zwrotu wynoszącą 23,18%.

Pani Emilii Jankowskiej gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.